محل تبلیغات شما


از نو نوشتن


با عشق بخوانید و با عشق بنویسید


کودک و نوجوان > فرهنگی – اجتماعی – ترجمه‌ی نیلوفر نیک‌بنیاد:
گِرِیس لین» نویسنده‌ی کتاب جایی که کوه بوسه می‌زند بر ماه» و برنده‌ی نشان نیوبری، به کسانی که می‌خواهند نویسنده بشوند، این‌طور توصیه ‌می‌کند:

هروقت كسی از من می‌پرسد برای نویسنده‌شدن باید چه كار كنم، به او می‌گویم برای این‌كه نویسنده‌ی خوبی بشوی، اول باید خواننده‌ی خوبی باشی. برایم خیلی عجیب است كه آدم‌ها دوست دارند نویسنده بشوند، اما وقتی از آن‌ها اسم كتاب مورد علاقه‌شان را می‌پرسم، می‌گویند كتاب نمی‌خوانند! برای نویسنده شدن باید عاشق كتاب بود.

دومین توصیه‌ام هم این است كه نوشته‌های خودتان را دوست داشته باشید. چون اگر خودتان دوستشان نداشته باشید، چه‌طور می‌توانید انتظار داشته باشید كه دیگران از آن‌ها خوششان بیاید؟!

شاید در زمان نوشتن زیاد با داستانی كه نوشته‌اید ارتباط برقرار نكنید، اما قبل از این‌كه دیگران آن را بخوانند، سعی كنید طوری بازنویسی‌اش كنید كه عاشقانه دوستش داشته باشید.

پس این دو توصیه‌ی مهم را برای نویسنده‌شدن جدی بگیرید: با عشق خواندن و با عشق نوشتن.لینک منبع

مطلب با عشق بخوانید و با عشق بنویسید در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :با عشق بخوانید و با عشق بنویسید
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d8%a7-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d8%a8%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d8%a8%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c%d8%af/

خرید ست تاپ وشلوارک calvin klein (قیمت ویژه)

اینستاگرام موقعیت مکانی کاربران را با فیسبوک به اشتراک می‌گذارد

معبد باتوکیو مالزی+تصاویر

عشق ,كه ,بخوانید ,كتاب ,نویسنده ,داشته ,با عشق ,و با ,عشق بخوانید ,بخوانید و ,داشته باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید و فروش همه کالاها و دانلودآیین نامه راهنمایی رانندگی آیین نامه ذهن خلاق pipe-price شعر و قصه ی کودک خلاقیت و هنر گرافیک تا همیشه jamiine تبلیغ هنرمندانه KINDER MARKET تاثیر افکار و عادتها بر زندگی واقعی