تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳

انتظار داریم، هیوندایی به شکلی ویژه روی بهره‌وری در این خودرو کار کند، چرا که ادعا کرده قصد دارد با این مدل به مصاف آخرین نسخه‌های فورد فیستا و فولکس‌واگن پولو برود.

به گزارش ستاره ها به نقل از عصر ایران؛ تصاویر منتشر شده از تست i20 هیوندایی بالایه‌های استتاری، حکایت از فیس‌لیفت‌های جالب در مدل‌های 2019 این خودرو دارد.
به نقل از کاراسکوپ”، این مدل آبی‌رنگ با پوشش سبک‌تری نسبت به نسخه اولیه ظاهر شده و می‌توان گفت تنها نمای جلو، عقب و زوایای آن مخفی مانده‌اند. این در حالیست که مدل قبلی مورد ارزیابی این خودرو در سال قبل با پوشش‌هایی در بدنه داخلی همراه بودند که کار ارزیابی و تحلیل آن را سخت‌تر از همیشه می‌کردند.
هیوندایی i20 زیر تیغ جراحی/ تصاویر لو رفته از فیس‌لیفت 2019
در نمای روبه‌رویی این خودرو شاهد یک جلوپنجره جدید 6 ضلعی، چراغ‌های روزتاب بازطراحی شده LED، سپرهای بزرگ تغییریافته و چراغ‌های مه‌شکن گرد مدرن هستیم. از طرفی بر این باوریم که در نمونه‌های جدید طراحی در موتور (کاپوت) نیز تغییر کرده است.
هیوندایی i20 زیر تیغ جراحی/ تصاویر لو رفته از فیس‌لیفت 2019
اما دگرگونی به اینجا ختم نمی‌شود و تغییر استایل در عقب خودرو نیز ادامه دارد. در این بخش شکل و گرافیک چراغ‌های عقب تغییر کرده و سپرهای جدیدی در کنار آنها دیده می‌شوند.
تصویر گرفته شده از فضای داخلی نیز حکایت از تغییراتی بسیار اندک دارد. برای مثال دریچه‌های هوا شکل متفاوتی یافته‌اند و تریم آبی داخلی هماهنگی بیشتری را با نمای خارجی از خود نشان می‌دهد. صفحه نمایش مرکزی در همان ابعاد بدون تغییر باقی مانده و بدون شک ارتقاهای نرم‌افزاری را می‌پذیرد.
هیوندایی i20 زیر تیغ جراحی/ تصاویر لو رفته از فیس‌لیفت 2019
در بحث فنی، انتظار تغییرات شگرف در موتور خودرو را نداریم. با توجه به بازارهای مختلف، هیوندایی I20 کنونی با یک موتور 1 لیتری 3 سیلندر، 1.2 لیتری 4 سیلندر، 1.25 لیتری چهار سیلندر یا دیزلی‌های 1.1 یا 1.4 لیتری ارائه خواهد شد. با این وجود انتظار داریم، هیوندایی به شکلی ویژه روی بهره‌وری در این خودرو کار کند، چرا که ادعا کرده قصد دارد با این مدل به مصاف آخرین نسخه‌های فورد فیستا و فولکس‌واگن پولو برود.
هیوندایی i20 زیر تیغ جراحی/ تصاویر لو رفته از فیس‌لیفت 2019
براساس گزارش‌های ارسالی تست فیس‌لیفت هیوندایی i20 مدل 2019 حدود 9 زمان برده و تا 6 ماه آینده ادامه خواهد یافت. انتظار داریم این خودرو به شکلی رسمی در نمایشگاه خودرویی پاریس سال جاری معرفی شود.لینک منبع

مطلب تصاویر لو رفته از هیوندا آی 20 مدل 2019 در سایت مفیدستان.

خرید ست تاپ وشلوارک calvin klein (قیمت ویژه)

اینستاگرام موقعیت مکانی کاربران را با فیسبوک به اشتراک می‌گذارد

معبد باتوکیو مالزی+تصاویر

خودرو ,مدل ,هیوندایی ,لیتری ,کرده ,تغییر ,این خودرو ,در این ,با این ,این مدل ,به شکلی ,مصاف آخرین نسخه‌های ,انتظار داریم، هیوندایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صبرم سر اومد هیئت مذهبی امام حسین (ع) سهرابی معماری و طراحی دکوراسیون داخلی thinelsoli پرچین ویستا سازه در جست و جوی خوشبختی! محتوای بازاریابی دانلود فیلم دوبله ناب